Služby

Služby

Jak jsme již uváděli na jiných částech těchto webových stránek, nejsme realitní agentura, ale nabízíme klientům služby. Proto nám dovolte jednotlivé služby představit.

Prodej domu

Dle vašeho přání pro vás vyhledáme vhodnou nemovitost a pokusíme se najít přímého majitele. Máme zkušenosti, že cena nemovitosti je část nesmyslně vyšroubována nahoru realitní kanceláří, ale často když jednáme s přímým majitelem, získáme slevu i 50% oproti ceně určení realitkou. Vemte si příklad, našili jsme pro klient dům v jím vybrané lokalitě a cena byla 1.200.000 Kč, ale s majitelem jsme domluvili prodejní cenu 600.000 Kč a cena na splátky s našim navýšením byla 150% ceny výkupní, to je 900.000 Kč. Takže klient ušetřil oproti ceně realitky 300.000 Kč.  A to jsme ještě pro vás vytvořili novou finanční službu s názvem Trade fin, kde můžete mít dům jen za půlku ceny a ještě vám to vytvoří pravidelný měsíční příjem po doplacení nemovitosti. Není to úžasné?.

A koupit pro vás a následně vám prodat na splátky nebo za hotové můžeme nejen dům, ale i byt, nebo mobilheim. A vaše nemovitost muže stát v ČR, SR, nebo kdekoliv v Evropské Unii. A pokud správně pochopíte celou šíři naší nabídky, můžete mít nejen dům za půlku jeho ceny, ale k tomu ještě získáte pravidelný pasivní příjem ze zhodnocení vaší investice a další příjmy za doporučení našich služeb. A pokud dům doplatíte, máte možnost nám ho prodat zpět a koupit si opět na splátky dům hezčí, větší i dražší. A pokud budete pravidelně a včas splácet, máte možnost si u nás dokoupit na splátky také automobil, bazén, chatu, lod a jiné. Čím více se bude vám dařit, tím více budeme my spokojení a bude se dařit lépe i nám, proto je vaše spokojenost a prosperita náš prvořadý cíl.

Delta House

Vedle prodeje starších, neboli „ojetých“ domů pro vás nabízíme i stavbu nových domů. Pro naše klienty jsme pak vymysleli a zajistili výrobu našeho vlastního a originálního domu s názvem Delta House. Stránky se dokončují na www.deltahouse.eu a fb stránky jsou na www.facebook.com/deltahous . Pokud máte jinou představu o svém domě, tak v současné době jednáme s dalšími dodavateli mobilních domů za rozumnou cenu a brzy uveřejníme na našich www novou nabídku mobilních domů. Proto nám můžete poslat svou představu a my pro vás vyhledáme vhodný dům a pomocí našich stavebních paret pro vás tavbu zajistíme. Stejně tak pro vás vyhledíme pozemek a zajistíme nejen nákup, ale i napojení elektřiny a vody na váš stavební pozemek. Rovněž u stavby nových domů pro vás zajistíme financování na splátky, nebo pomoci služby Trade fin.

Financování

Hlavní službou naší naší nabídky je pak financování nákupu nemovitosti pro vás klienty. Zde jsou tři základní možnosti:

 • Financování za hotové

Tato varianta se týká především nákupu bytů, které se dají koupit levněji než domy a v tomto případě je možné domluvit zajímavou slevu od přímého majitele oproti ceně od realitky. Rozdíl ceny od majitele oproti ceně od realitky může být až 50%. A my si pak vezmeme 50% z rozdílu ceny jako naší provizi.

 • Financování na splátky

V případě bydlení na splátky to funguje následovně. Cena nemovitosti na splátky je 150% výkupní ceny nemovitosti. Tzn. například pokud dům stojí 500.000 Kč tak naše cena s na splátky je 750.000 Kč a vaše akontace by měla být 20% ceny na splátky, to je v tomto případě 150.000 Kč. Cena doplatku je 750.000 minus 150.000 to je 600.000 Kč a splátky by byly 72 x 8.5000 Kč měs.

 • Financování s Trade Finem

Tato nová služba Trade Fin je revoluční a unikátní v celé Evropě a zřejmě i na světě. A nejzajímavější na této službě je to, že můžete získat vysněnou nemovitost cca za půlku její reálné ceny a po jejím splacení získat pravidelný měsíční příjem, říkejme mu třeba důchod. A jak to funguje, uvedu opět na příkladu. Naše klientka chce koupit dům za 780.000 Kč  má svých zdrojů 580.000 Kč, takže jí chybí 200.000 Kč, ale hypotéku ani půjčku nedostane. Proto jsme se s ní domluvili, že 300.000 dáme přímou akontaci na nákup domu a zbytek doplatíme ze svého. A druhou část 280.000 Kč použijeme jako investici na obchodování. A tuto investici zhruba během měsíce zdvojnásobíme a doplatíme úhradu za nákup nemovitosti. A klientka nejenže tak získá dům za zhruba 2/3 ceny domu, ale po jeho doplacení získá trvalý příjem z její investice, to je zhruba 28.000 Kč každý měsíc. A komu by se nelíbilo mít trvalý důchod skoro 30.000 měsíčně?

 • Dotace

Kromě toho, že vám pomůžeme s financováním nákupu vašeho vysněného domu, dokážeme vám pomoci pro tento dům získat různé tipy dotací, které stát nabízí majitelům domů. Kromě jiných jsou nejznámější dotace určené na:

 • Zateplení domu
 • Opravu střechy
 • Výměnu oken
 • Zpracování dešťové vody

A řada dalších

Aftermarket

Primární market je pro nás vaše bydlení, proto vám pomáháme nemovitost pro vás vybrat a zafinancovat její nákup. Sekundární market, neboli „aftermarket“ je pro nás vybavení vašich nemovitostí. Jednáme s partnery a připravujeme pro vás nabídku, kde pro vás dokážeme sehnat se slevou vybavení domu například:

 • Okna a dveře
 • Střechy
 • Omítky
 • Podlahy
 • Kuchyně
 • Ložnice
 • Plot
 • Zahradu
 • Topení
 • Komín

další