Prodej rodinného domu na splátky v obci Jiříkov – ulice Svobodova – okres Děčín

Prodej rodinného domu na splátky v obci Jiříkov – ulice Svobodova – okres Děčín

Prodej rodinného domu na splátky v obci Jiříkov – ulice Svobodova – okres Děčín

Jiříkov, okres Děčín, Ústecký kraj, Severozápad, 40753, Česko

Prodej na splátky

600,000Kč

  • 6Z2Bkr0
  • 8MibHW
  • 9BZBDrA
  • 20lBkry
  • ogBtKO
  • rbbBkr3
  • SQUBDrH
  • thuBkrz
  • VGutKE

Property ID :

 RH-2017-05

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

6

Bathrooms

2

Area

1073 m2

Lot Size

230 m2

Description

Lokalita nemovitosti:  obec Jiříkov – ulice Svobodova – čast obce Starý Jiříkov – okres Děčín

Typ nemovitosti:  rodinný dům na splátky

Velikost domu:   230 m2

Velikost pozemku:  1.073 m2

Prodejní cena RK:   430.000 Kč

Cena na splátky:     600.000 Kč 

Akontace:  80.000 Kč

Splátky: 72 x 8.800 Kč / měs

Prodávající RK:  Wiki Poradce

Popis domu:   exkluzivně nabízíme prodej poloroubeného domu dispozičně řešeného jako 7+1 se zahradou o výměře 800 m2 ve Svobodově ulici v centru města Jiříkov. Dům je v původním stavu a vyžaduje kompletní rekonstrukci. Napojen na vodovod, elektřinu a plyn, přípojka kanalizace je na hranici pozemku.

Nabídka je ideální pro lidi co si chtějí dům zrekonstruovat podle svého přání, např. s využitím pracovních příležitostí v sousedním SRN. V blízkosti se nachází obchod s potravinami, škola a školka je 300 metrů od domu, obecní úřad a pošta cca 500 m.

V přízemí domu je možnost zřízení vlastní dílny, kanceláře nebo provozovny, v patře byt 5+1 a půdní prostory. Dále je v domě pěkný klenutý sklep s potenciálem skladování ovoce či vybudování vinotéky. Pro zajištění financování koupě domu a následnou rekonstrukci je Vám k službám realitní a hypoteční makléř Tomáš Vajda

Financování:   pokud máte exekuce, nebo insolvence a neprošli jste scoringem na hypotéku, tento dům pro vás vykoupíme a prodáme vám ho na splátky formou nájmu. Po dobu splácení dům vlastní naše společnost a vy jste oficielně nájemce a platíte pravidelný nájem, takže žádný exekutor vám dům nemůže vzít. Ale pro nás jste majitelem domu od začátku vy a vy si dům opravujete i zušlechtujete tak, abyste tam byli spokojení. K nákupu domu na splátky je potřeba akontace ve vyši 20% z ceny domu na splátky a pravidelné příjmy. Cena domu na splátky je 200% prodejní ceny. Pokud s námi podepíšete rezervační smlouvu a složíte domluvenou zálohu, neboli akontaci, zhruba do měsíce se můžete stěhovat a po kompletním doplacení všech splátek dům převedeme na vás včetně zápisu na katastru.  A pokud prokážete platební morálku, můžete navyšovat svůj budget a objedat si u nás doplňky jako automobil, solární panely, bazén, saunu, přistavbu garáže další. Po doplacení domu v případě zájmu od vás dům odkoupíme a prodáme vám dům novější, větší, zajímavější a vy můžete dál splácet nájem jen okolo 10.000 Kč měsíčně.

Property on Map

Máte o tuto nemovitost zájem?

Similar Properties