O projektu

O projektu

O projektu

Provozovatelem a garantem projektu Bydlení na splátky je společnost TRADECON TRADING  s.r.o. , která je vlastněná investiční společností RENTINVEST LTD, se sídlem v Londýně, UK. Začátkem roku pak bude vytvořena Česká dceřiná společnost RENTINVEST s.r.o., která převezme naše vlastní realitní projekty, jako Bydlení nasplátky a Delta House.

Společnost TRADECON TRADING s.r.o. provozuje klub investoru Trade Invest Club, který vyhledává, realizuje i finacuje zajímavé projekty, jako:

Cílem projektu Bydlení na splátky je přiblížit možnost získání vlastní nemovitosti každému, bez ohledu na to, jestli má žadatel exekuce, insolvence, nebo zápis v registru. Žadatel o naší finanční službu Bydlení na splátky musí pouze prokázat, že má dostatečné příjmy na pravidelnou měsíční platbu splátek domu formou nájmu a že má našetřenou a připravenou akontaci ve výši minimálně 20% z ceny domu na splátky. Pokud toto žadatel prokáže, pak pro něj vyhledáme levný dům my,  nebo si ho žadatel muže vyhledat na internetu sám kdekoliv nejen v České Republice.

Zajímavou novinkou pak je unikátní finanční nástroj Trade-Fin a jde o kombinaci obchodování a financování. Tento nástroj umožní klientovi nakoupit nemovitost na splátky, i když mám nedostatečnou akontaci a ještě klientovi vytvoří pravidelný měsíční příjem po splacení jeho domu. Více informací o možnostech financování najdete v části Financování.

Vybraný dům pro klienta vykoupíme a doplatíme z vlastních zdrojů a podobu splácená dům vlastní naše společnost RENTINVEST, ale od začátku bereme jako formálního majitele domu právě žadatele a klienta a právě on si do domu investuje, opravuje ho a zvelebuje. Až po kompletním splacení převedeme předmětnou nemovitost na klienta, nebo na jím vybraného zástupce jeho rodiny, pokud mi klient například insolvenci a nemůže jej vlastnit on osobně. Je zde ale další alternativa, že až klient nemovitost doplatí jakýmkoliv způsobem a tím prokáže jeho „kredibilitu“ a schopnost pravidelně splácet, následně může tuto doplacenou nemovitost prodat některému z našich dalších klientů a koupit si na splátky nemovitost jinou, zajímavější a logicky i větší a dražší. Jinými slovy se staráme o naše klienty a zajímá nás nejen, aby dobře bydleli, ale aby měli i dostatečné pravidelné příjmy a byli maximálně spokojení. Logika našeho jednání je jednoduchá, bude-li náš klient nejen spokojený, ale hlavně pokud bude dostatečně vydělávat, pak bude pravidelně a bezproblémově platit a bude dlouhodobě našim spokojeným klientem.  Pravidelně platícím a bezproblémovým klientům nabízíme možnost si u nás „dokoupit“ na splátky například automobil, technologii, solární panely, bazén a další.  A jako poděkování za věrnost a spolupráci rozdáváme našim klientům dárky v podobě tabletu, elektrického skůtru, nebo dovolené. Děkujeme za vaše dotazy a těšíme se na spolupráci,

Tým projektu Bydlení na splátky.