Nemovitosti

Nemovitosti

Nemovitosti

Nemovitost, kterou má zájem žadatel koupit pomocí naší finanční služby „Bydlení na splátky“, nebo služby „Trade Fin“, si může najít na našich www stránkách, kde je omezená nabídka nemovitostí. Ale podotýkáme, ž nejsme realitní agentura a nenabízíme stovky nemovitostí, nýbrž finanční služby pro nákup nemovitosti. Proto je nejsnazší, pokud klient nenajde vhodnou nemovitost na našich www stránkách, když si ji najde sám na internetu a kdekoliv na území Evropské Unie, tzn. že kupovaná nemovitost nemusí být jen na území ČR. Také upozorňujeme, že nejsme banka a nemáme neomezené finanční zdroje, proto by kupovaná nemovitost měla být max.do 1 milionů korun a lépe okolo 500.000 Kč. A také výše ceny nakupované nemovitosti záleží na výši akontace klienta.

Smluvní zajištění nákupu nemovitosti na splátky je pak následující. Pokud si klient vybere nemovitost, pošle nám jí ke schválení a pokud se shodneme na ceně nemovitosti plus klient potvrdí, že má požadovanou akontaci i pravidelné příjmy na platbu splátek nemovitosti formou najmu, domluvíme prohlídku nemovitosti. Zde pro vysvětlení uvádíme, že cena na splátky vykupované nemovitosti je 150% výkupní ceny. Pro příklad pokud nakupujeme nemovitost pro klienta za 500.000 Kč, pak je cena na splátky, tzn. prodejní cena včetně našeho navýšení je 150% z 500.000 Kč, to je 750.000 Kč . A akontace klienta by měla být 20% z této ceny na splátky to je 150.000 Kč. Doplatek je potom cena na splátky 750.000 Kč minus akontace 150.000 Kč to je 600.000 Kč a měsíčně splátka bude na 6 roků, to je potom 72 splátek po 8.500 Kč měsíčně.

Takže pokud se klientem domluvíme na ceně nemovitosti na splátky, akontaci i výši měsíčních splátek, pak jedeme spolu s klientem na prohlídku domu. Samozřejmě pošleme klientovi smlouvy předem, nebo si je může stáhnout na našich www. A naše podmínka je, že pokud máme jet s klientem na prohlídku vybraného domu, že pokud se klientovi dům bude po prohlídce líbit, podepíše s našim zástupcem rezervační smlouvu na vybranou nemovitost, na základě které klient převede domluvenou akontaci. My pak dům s akontací od klienta vykoupíme a doplatíme ze svého, což trvá v průměru jeden měsíc. Jakmile máme nemovitost klienta vykoupenou a vlastníme jí, pak nic nebrání tomu, aby se do ní klient nastěhoval. Ale před tím, než se klient do vybrané a vykoupené nemovitosti nastěhuje, uzavřeme s klientem další dvě smlouvy a to je smlouvu budoucí kupní, která určuje odkupní podmínky nemovitosti po splacení všech splátek. A dále podepíšeme smlouvu nájemní, která je o tom, že po dobu splácení je klient oficiálně jen nájemcem a nemovitost vlastní naše společnost RENTINVEST. To je proto, že kdyby nám klient zapřel některého věřitele a ten za námi přišel s nárokem na klientovu nemovitost, pak snadno prokážeme, že takový nárok je neplatný, protože klient nemovitost nevlastní, proto mu jí nemůže nikdo sebrat.

Klient má pak možnost financovat třemi možnostmi a to platbou v hotovosti ( tím je míněno najendou ), nebo na splátky a nebo využit náš nový finanční nástroj Trade Fin, o všech těchto finančních nástrojích se dozvíte v dalších částech těchto www stránek.