Financování

Financování

Financování

Hlavní službou naší naší nabídky je pak financování nákupu nemovitosti pro vás klienty. Zde jsou tři základní možnosti:

  • Financování za hotové

Tato varianta se týká především nákupu bytů, které se dají koupit levněji než domy a v tomto případě je možné domluvit zajímavou slevu od přímého majitele oproti ceně od realitky. Rozdíl ceny od majitele oproti ceně od realitky může být až 50%. A my si pak vezmeme 50% z rozdílu ceny jako naší provizi.

  • Financování na splátky

V případě bydlení na splátky to funguje následovně. Cena nemovitosti na splátky je 150% výkupní ceny nemovitosti. Tzn. například pokud dům stojí 500.000 Kč tak naše cena s na splátky je 750.000 Kč a vaše akontace by měla být 20% ceny na splátky, to je v tomto případě 150.000 Kč. Cena doplatku je 750.000 minus 150.000 to je 600.000 Kč a splátky by byly 72 x 8.5000 Kč měs.

  • Pronájem Bydlení na zkoušku

Hodně klientů volá a píše, někdy až 100 klientů za den, že bych chtěli získat vlastní nemovitost s využitím našeho financování Bydlení na splátky. Bohužel však většina klientů neřekne pravdu, že akontaci nemají a mlží “že peníze nejsou problém” , ale máme už 4 podepsané smlouvy a k nim 4 neuhrazené akontace. Nevím co si takový klient myslí, že když nepošle domluvenou platbu, že mu dům koupíme i bez akontace? Ale pokud klienti hrají fér a nelžou, vymysleli jsme kompromisní řešení s názvem Bydlení na zkoušku. Uvedu příklad, jste klient, který chce vlastní bydlení s naši finanční službou Bydlení na splátky, ale nemáte stovky tisíc na akontaci. Nevadí,  i tak vám chceme pomoci. Koupíme pro vás levnější byt nebo dům do 300.000 Kč a ten vám nejprve pronajmeme na dobu 12 měsíců na zkoušku a zaplatíte jen 3 nájmy předem. A pokud prokážete 100% ní spolehlivost a budete celou dobu platit včas, pak po roce můžete postoupit výše a koupit si u nás bydlení na splátky, nebo si takto odkoupit tu nemovitost, kde právě bydlíte. Co vy na to?

  • Financování Trade Fin

Tato nová služba Trade Fin je revoluční a unikátní v celé Evropě a zřejmě i na světě. A nejzajímavější na této službě je to, že můžete získat vysněnou nemovitost cca za půlku její reálné ceny a po jejím splacení získat pravidelný měsíční příjem, říkejme mu třeba důchod. A jak to funguje, uvedu opět na příkladu. Naše klientka chce koupit dům za 780.000 Kč  má svých zdrojů 580.000 Kč, takže jí chybí 200.000 Kč, ale hypotéku ani půjčku nedostane. Proto jsme se s ní domluvili, že 300.000 dáme přímou akontaci na nákup domu a zbytek doplatíme ze svého. A druhou část 280.000 Kč použijeme jako investici na obchodování. A tuto investici zhruba během měsíce zdvojnásobíme a doplatíme úhradu za nákup nemovitosti. A klientka nejenže tak získá dům za zhruba 2/3 ceny domu, ale po jeho doplacení získá trvalý příjem z její investice, to je zhruba 28.000 Kč každý měsíc. A komu by se nelíbilo mít trvalý důchod skoro 30.000 měsíčně?

  • Dotace

Kromě toho, že vám pomůžeme s financováním nákupu vašeho vysněného domu, dokážeme vám pomoci pro tento dům získat různé tipy dotací, které stát nabízí majitelům domů. Kromě jiných jsou nejznámější dotace určené na:

  • Zateplení domu
  • Opravu střechy
  • Výměnu oken
  • Zpracování dešťové vody

A řada dalších