Spolupráce

Pokud vás náš projekt i webové stránky Bydlení na splátky zaujal nejen jako klienta, který chce získat financování pro nákup své nemovitosti, nabízíme několik možnosti spolupráce.

Pokud jste Realitní kancelář, jistě se vám ozývá desítky klientů denně a stovky za měsíc. Je pak jasné, že část z nich mám celou hotovost a část potřebuje pomoci s financování nákupu nemovitosti. A z těch co hledají pomoc s nákupem nemovitosti je opět logické, že část z nich získá hypotéku, ale část z nich na hypotéku neprojde a protože mají naspořeno část peněz a chtějí bydlet ve vlastní nemovitosti, hledají jiné řešení. A toto jsou naši potenciální klienty, kterým můžete doporučit naše služby a pro ně vaší nemovitost nakoupit. Zde doporučujeme sjednat si schůzku s vedením naší společnosti panem Neumannem přes email: registrace@tradecon.cz, a my se vám ozveme a domluvíme schůzku, kde probreme detaily spolupráce. Věříme, že naše služby nekonkurují vaší činnosti, ale naopak rozšíří vaší nabídku a zvýší váš obrat i zisk tím, že více klientů u vás nakoupí s využitím financování od nás.

Pokud jste již o nás nemovitost na splátky nakoupili, nebo to plánujete a nemáte dost hotovosti na akontaci, pak pro vás mohou být zajímavé dvě další možnosti spolupráce. A to jako pasivní Doporučovatel, který se nevěnuji této činnosti na plný úvazek, ale vedle své práce doporučuje naše služby dalším klientům a za to získá doporučovací provizi. A protože naše služby na trhu nemají konkurenci, je o ně velký zájem a tudíž pro vás je to způsob, jak získat rychle hotovost z provizí za realizované obchody a získat tak kapitál jak na akontaci vašeho domu koupeného na splátky s našimi službami, ale i následně kapitál, který pokryje měsíční splátky na váš dům koupený u nás na splátky. Pokud však máte ambice i zájem získat zajímavý příjem, pak se můžete stát našim aktivním Poradcem, neboli obchodním zástupcem. V takovém případě od nás získáte nejen základní plat na náklady spojené s cestování za klienty, ale také provizi a zajímavé bonusy. Karierní řád v naší společnosti zahrnuje tyto úrovně spolupráce:

  • Doporučovatel
  • Poradce
  • Regionální manažer – vytvoří vlastní skupinu min. 3 aktivních poradců
  • Country manažer

Pokud vás tato nabídka oslovila, pošlete nám motivační email s CV a fotografii na email:

registrace@tradecon.cz a my se s vámi spojíme a následně sejdeme, abychom probrali spolupráci.